GabijaMonika

vestuvių fotografė lietuvoje ir užsienyje

susisiekti

vestuvių fotografė Gabija Monika

"Labiausiai jaudinomės, kad nuotraukose nematysime "savęs"...

...tačiau susipažinus su Gabija ir susitikus priešvestuvinei fotosesijai nerimas dingo ir galėjome vestuvių dieną būti visiškai ramūs dėl savo pasirinkimo"

- Raminta & Giedrius

daugiau nei 15 metų vestuvių

Nufotografavus pirmąsiais vestuves būnant 14-os, toliau sekė fotografijos bakalauro studijos ir tiesiog jau nebesuskaičiuojamas kiekis nufotografuotų vestuvių. Todėl dabar jose galiu nujausti artėjančius įvykius intuityviai, bei pamatyti dalykus, kurie, jei nenufotografuoti, ko gero, liktų net nepastebėti.

Mano superpower

Mane neretai renkasi poros, kurios nori širdį suvirpinančių nuotraukų, tačiau... nelabai ar nevisada mėgsta fotografuotis. Laikau tai savo superpower - padėti prisijaukinti fotoobjektyvą ir net pamėgti patį procesą. Tikiu, kad kiekvienas žmogus privalo pasijusti pamatytas ir išgirstas už savo tikrumą bei spinduliuojantį grožį. Ypač per vestuves.

aš švenčiu jus

Savo veikloje labiausiai didžiuojuosi išskirtiniu dėmesiu kiekvienai savo porai. Nuo pat pirmo užmegzto kontakto, gaunate 110 procentų manęs: nuoširdžiai įsigilinu į kiekvieno viziją ir poreikius, personalizuoju visus pasiūlymus, padedu ir palaikau planavimo procese bei stengiuosi pranokti lūkesčius kiekviename žingsnyje.

portfolio

pasižvalgykite po mano

"Tai buvo lengviausias priimtas sprendimas planuojant vestuves...

... Gabijos vizija nuo pat pirmos dienos buvo būtent tokia, kokią įsivaizdavome, todėl palikome daugumą fotografavimo sprendimų jai ir likome daugiau nei patenkinti galutiniu produktu."

- MILENA ir TRAVIS

Ką gauna mano poros:

+ vestuvių fotografavimas nuo 6 val. iki ...

+ personalizuotas pasiūlymas kiekvienoms vestuvėms

+ 2 fotografai

+ konsultavimas ir pagalba planavimo metu

+ trumpas anonsas per 3 dienas po vestuvių

+ galutinė internetinė galerija per 3 mėnesius

susisiekti ir gauti pasiūlymą

trumpai

+ daugiau nei 15 metų patirties dirbant vestuvėse

+ fotografijos bakalauro studijos UK

+ laisvai bendrauju anglų kalba

+ parfumerijos entuziastė

+ proud cat mom dviems katinukams iš prieglaudos

+ kai pasensiu, svajoju apie la dolce vita Italijoje

manai, kad rastumėm bendrą kalbą?

susisiekime!

Norite, kad būtent taip būtų užfiksuotos ir

Nesvarbu, kuriame savo vestuvių planavimo etape esate - ar jau turite tikslią dienos viziją, o gal dar net nesate susižadėję, tačiau mėgstate planuoti į priekį - mielai laukiu Jūsų laiško! Į kiekvienos poros užklausą atsakau asmeniškai per 24 val., jei matome, kad vizija ir užimtumas sutampa - susideriname skambutį gyvai, kad galėčiau atsakyti į rūpimus klausimus ir paruošti personalizuotą pasiūlymą, sukurtą būtent Jums.